Garanti Ve Cayma Hakkı

GARANTİ

Sitemizdeki bütün ürünlerimiz üretici firmaların garantisi altındadır.

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ MADDE 5- CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI' ya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün kullanılmamış ve ambalajının zarar görmemiş olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI' ya teslim edilen ürünün SATICI' ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI’ YA iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade adresi:

EMTEKNO ELEKTRİK ELEKTRONİK MAKİNA TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TIC.LTD.ŞTİ.

H.Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:13 No:2484 
Okmeydanı Şişli İSTANBUL TURKEY

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir:

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürünün faturasını (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebinizi içeren bir yazıyı göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız

tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da Ceva Kargo ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Gelen ürün öncelikle iade bölümümüz tarafından incelenmekte, gerekir ise ürünün yetkili teknik servisine yada tedarikçi firmalara test etmeleri için gönderilmektedir.

İade onaylandığında, ürün bedeli iadesi, işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Cayma Hakkı İstisnası

Alıcının özel istek ve talepleri uyarınca, üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca niteliği itibarıyla iade edilemeyecek, hızla bozulma ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda cayma hakkı yoktur.

Web Analytics
Rack Kabinet İçin Bizden Fiyat Teklifi Alın !

Üstün teknoloji ile üretilmiş kusursuz kaliteye sahip Rack Kabinet Üretiyoruz!

Sunucu, santral ve sistem odalarınız için özel olarak tasarlanmış hava akımını kusursuz olarak sağlayan ve TSE standartlarına uygun ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz.


Piyasada yer alan panolar, Rack Kabinet olarak satılmaktadır, hatalı tasarım ve düşük dayanınıklılığı nedeniyle zaman ve para kaybı yaşamamak için mutlaka TSE garantisine sahip ürünleri tercih etmenizi öneririz.
info@kabinetfabrikasi.com ve 0850 666 0 939 nolu telefonumuza yaptığınız tüm teklif istekleri hızla cevaplandırılmaktadır.