Manufacturer

Genişleme Modülleri

Genişleme Modülleri

Ortam izleme sistemi, veri merkezleri, rack kabinler ve korunması gerekli olan tesisleri izlerken bize güç yönetimi, hava akışını izleme ve yönetme, güvenlik tehditlerini izleme, uyarı eşikleri ve bildirimleri ayarlama, bağıl nem seviyelerini koruma,  optimal sıcaklığı koruma, su kaçaklarını tespit etme, izleme ve raporlama imkanı sunar. Ayar değişiklikleri ve gerçek zamanlı sensör durumunu görüntülemek, her yerden uyarıları ve bildirimleri ayarlamak için kullanımı kolay web tarayıcı arayüzüne sahiptir.

Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
Genişleme Modülleri
1-Wire Kart-VT10
Kart VT325, VT335, VT805, VT825 izleme ünitelerinin içine monte edilir.  1-Wire ok..
428TL
KDV Hariç: 362TL
Kuru Kontak Kartı-VT32
VT440-Kuru Kontak Modülündeki kuru kontak sayısını 32'den 64'e &cce..
624TL
KDV Hariç: 529TL
Kuru Kontak Modülü-VT440
Herhangi bir Vutlan izleme ünitesine bağlı kuru kontakların sayısını arttırır. 32 kuru kontak b..
1.693TL
KDV Hariç: 1.435TL
Web Analytics
Rack Kabinet İçin Bizden Fiyat Teklifi Alın !

Üstün teknoloji ile üretilmiş kusursuz kaliteye sahip Rack Kabinet Üretiyoruz!

Sunucu, santral ve sistem odalarınız için özel olarak tasarlanmış hava akımını kusursuz olarak sağlayan ve TSE standartlarına uygun ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz.


Piyasada yer alan panolar, Rack Kabinet olarak satılmaktadır, hatalı tasarım ve düşük dayanınıklılığı nedeniyle zaman ve para kaybı yaşamamak için mutlaka TSE garantisine sahip ürünleri tercih etmenizi öneririz.
info@kabinetfabrikasi.com ve 0850 666 0 939 nolu telefonumuza yaptığınız tüm teklif istekleri hızla cevaplandırılmaktadır.