Neden Kabinet Fabrikası

Rack KabinetKabinet Fabrikası Değişen pazar şartları ve müşteri isteklerine göre kolay ulaşılabilir , kaliteli ve güvenilir ürünler geliştirmektedir.
Gelişmekte olan ve son teknoloji ile donatılmış makine parkuru, tecrübeli yönetim ve çalışan kadrosu ile yüksek kapasiteli üretimler yapmaktadır. Tüm süreçlerde ERP sistemi uygulanmakta ve tüm sistem hatasız izlenebilmektedir. Üretim hatlarında sade üretim araçları kullanılmakta ve Sürekli İyileştirme sağlanmaktadır.

Kabinet Fabrikası Uygun Fiyat, Kaliteli Ürün ve İşçilik Garantisini Sunar,


9 Ülkede 40 Temsilcilikle Bölgenin En Büyük Kabinet Üreticilerindendir. Kabinet Fabrikası, Başta Avrupa Ülkeleri Olmak Üzere Pek Çok Ülkeye İtracatı Yaptığımız Ürünlerimizi, Hızlı Teslimat Ve Uygun Fiyatlarla Temin Edebilirsiniz.

Kaliteli Hammaddeden Kaliteli İşçilik İle Ürettiğimiz Ürünlerimizi Güvenle Kullanabilirsiniz.

Neden Kabinet Fabrikası

Web Analytics
Rack Kabinet İçin Bizden Fiyat Teklifi Alın !

Üstün teknoloji ile üretilmiş kusursuz kaliteye sahip Rack Kabinet Üretiyoruz!

Sunucu, santral ve sistem odalarınız için özel olarak tasarlanmış hava akımını kusursuz olarak sağlayan ve TSE standartlarına uygun ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz.


Piyasada yer alan panolar, Rack Kabinet olarak satılmaktadır, hatalı tasarım ve düşük dayanınıklılığı nedeniyle zaman ve para kaybı yaşamamak için mutlaka TSE garantisine sahip ürünleri tercih etmenizi öneririz.
[email protected] ve 0850 666 0 939 nolu telefonumuza yaptığınız tüm teklif istekleri hızla cevaplandırılmaktadır.