Kurumsal

GENEL BAKIŞ

Türkiye ‘nin en büyük tecrübesine sahip elektrik kabinleri , bilgi işlem kabinleri ve aksesuarları üreticisidir.

39 yıllık tecrübesi ile sektöre yön veren bir firma haline gelmiştir.
İstanbul San.Bölgesinde 4000 m2 kapalı alanda Elektrik panoları, 19” Rack Kabinetleri ve aksesuarları, Telekom Saha Kabinetleri (indoor/outdoor), Server ve Datacenter Kabinetleri ve IT sektörüne yönelik üretimini yapmaktadır.

Silivri de yeni yatırımla 2012 senesinde üretime geçmiş olan 4500 m2 kapalı alanda plastik pano üretimi için yatırımı hayata geçirmiştir.

Değişen pazar şartları ve müşteri isteklerine göre kolay ulaşılabilir , kaliteli ve güvenilir ürünler geliştirmektedir.
Gelişmekte olan ve son teknoloji ile donatılmış makine parkuru, tecrübeli yönetim ve çalışan kadrosu ile yüksek kapasiteli üretimler yapmaktadır. Tüm süreçlerde ERP sistemi uygulanmakta ve tüm sistem hatasız izlenebilmektedir. Üretim hatlarında sade üretim araçları kullanılmakta ve Sürekli İyileştirme sağlanmaktadır.

TS EN ISO 9001 kalite güvence sistemi ile belgelendirilmiştir. Çevre duyarlılığı bilinci en üst seviyede , İNSANA VE DOĞAYA SAYGI esas alarak yenilikçi girişimlerle yarınlara yürüyoruz.

Web Analytics
Rack Kabinet İçin Bizden Fiyat Teklifi Alın !

Üstün teknoloji ile üretilmiş kusursuz kaliteye sahip Rack Kabinet Üretiyoruz!

Sunucu, santral ve sistem odalarınız için özel olarak tasarlanmış hava akımını kusursuz olarak sağlayan ve TSE standartlarına uygun ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz.


Piyasada yer alan panolar, Rack Kabinet olarak satılmaktadır, hatalı tasarım ve düşük dayanınıklılığı nedeniyle zaman ve para kaybı yaşamamak için mutlaka TSE garantisine sahip ürünleri tercih etmenizi öneririz.
info@kabinetfabrikasi.com ve 0850 666 0 939 nolu telefonumuza yaptığınız tüm teklif istekleri hızla cevaplandırılmaktadır.