Kalitemiz

Kaliteli KabinetTüm Rack Kabinet, Kabinet, Duvar Tipi Kabinet Ve Yan Aksesuarlarında Kullanılan  Malzemeler Gerekli Kalite Standartlarında Yüksek Teknolojiyle Üretiyoruz. Kalifiye, Konusunda Eğitim Görmüş Ve Tecrübeli Personelimiz İle Kabinet Montajını Ve Üretimini Gerçekleştiriyoruz. Maliyetleri Düşürmek İçin Malzeme Kalitesinden Ödün Vermiyoruz. Çünkü Biz Kaliteninde Uygun Fiyata Satılabileceğine İnanıyoruz

Test Ediyoruz:
Üretim Bandından Çıkan Tüm Ürünlerimiz Dayanıklığını Ölçüm Cihazları İle Test Ediyoruz Bu Yüzden Tüm Ürünlerimizin Kalitesine Güveniyoruz.

Ayrıntılar Önemli:
Ürettiğimiz Ürünlerin Kalitesinin Sizin İçin Ne Kadar Önemli Olduğunu Biliyoruz İşte Bu Yüzden Ayrıntıların Üretimimizdeki Yeri Çok Önemli, Tüm Parçalar ve  Boyanın Aynı Mükemmel Kaliteye Sahip Olması. Bu Üretimimizin Değişmez Kuralı.

 

Web Analytics
Rack Kabinet İçin Bizden Fiyat Teklifi Alın !

Üstün teknoloji ile üretilmiş kusursuz kaliteye sahip Rack Kabinet Üretiyoruz!

Sunucu, santral ve sistem odalarınız için özel olarak tasarlanmış hava akımını kusursuz olarak sağlayan ve TSE standartlarına uygun ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz.


Piyasada yer alan panolar, Rack Kabinet olarak satılmaktadır, hatalı tasarım ve düşük dayanınıklılığı nedeniyle zaman ve para kaybı yaşamamak için mutlaka TSE garantisine sahip ürünleri tercih etmenizi öneririz.
info@kabinetfabrikasi.com ve 0850 666 0 939 nolu telefonumuza yaptığınız tüm teklif istekleri hızla cevaplandırılmaktadır.