Ürünlerimiz

Son teknoloji cihazlarımız ile Elektronik Panoları, Kabinet ve Plastik üretimi.

Tasarım aşamasından kurulum, yetkilendirme ve işletim aşamasına kadar ekipman ve süreç değerlendirmesi yaparak endüstrileri desteklemektir. Hizmetlerimiz uygunluk değerlendirmesi, ürün izleme, değerlerin bütünlük yönetimi ve belgelendirmedir.
Şu an itibariyle Organize Sanayii Bölgesin de Üretim ve Genel Müdürlük Satış faaliyetlerini yenilikleri takip ederek devam etmektedir. 27 yılı aşkın deneyimi ile ürünlerini başta Anadolu’muz olmak üzere 13 farklı ülkeye ulaştırmaktadır. Şirket yeni yatırım ve projelerle hızla gelişimini sürdürmektedir......

Web Analytics
Rack Kabinet İçin Bizden Fiyat Teklifi Alın !

Üstün teknoloji ile üretilmiş kusursuz kaliteye sahip Rack Kabinet Üretiyoruz!

Sunucu, santral ve sistem odalarınız için özel olarak tasarlanmış hava akımını kusursuz olarak sağlayan ve TSE standartlarına uygun ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz.


Piyasada yer alan panolar, Rack Kabinet olarak satılmaktadır, hatalı tasarım ve düşük dayanınıklılığı nedeniyle zaman ve para kaybı yaşamamak için mutlaka TSE garantisine sahip ürünleri tercih etmenizi öneririz.
info@kabinetfabrikasi.com ve 0850 666 0 939 nolu telefonumuza yaptığınız tüm teklif istekleri hızla cevaplandırılmaktadır.